Strona głównaRekrutacja

Rekrutacja

 

Rodzina, która chce zapisać dziecko do naszej placówki, składa wniosek i zostaje umówiona na rozmowę wstępną. Uczestniczą w niej  oboje rodzice oraz przedstawiciel Rady Zarządzającej szkoły (przedszkola). Właściwie – w świetle założeń modelu edukacyjnego, o którym mowa była wcześniej – lepiej byłoby mówić o zapisaniu do projektu rodziny.

Jeśli wszyscy zainteresowani uznają, że współpraca w ramach projektu jest możliwa, następuje spotkanie z dyrektorem do spraw ekonomicznych. Ta rozmowa dotyczy podjęcia przez daną rodzinę materialnej współodpowiedzialności za rozwój placówki. Wymiar tego zobowiązania zostaje ustalony indywidualnie w zależności od możliwości rodziny.

Krok po kroku


Etap I – Złożenie wniosku
Podstawą do rozpoczęcia procesu przyjęcia dziecka do jednej z placówek Fundacji jest przesłanie wniosku. Jeden wniosek dotyczy jednego dziecka. W przypadku, gdy Rodzice starają się do przyjęcie do placówek większej ilości dzieci, należy przesłać odpowiednią ilość wniosków. 

Etap II – Rozmowa z dyrektorem placówki
Po otrzymaniu wniosku/wniosków, dyrektor placówki umawia z Rodziną termin spotkania wstępnego. 
W spotkaniu uczestniczą oboje rodzice oraz przedstawiciel placówki/placówek.
 
Etap III - Spotkanie z rodziną
Po spotkaniu z dyrektorem placówki rodzina spotkyka się z jedną z rodzin, której dzieci są już w projekcie. Spotkanie ma na celu przekazanie informacji od rodziców, których dzieci już uczą się w placówkach STERNIKA.

Etap IV – Rozmowa z dyrektorem ekonomicznym
Jeśli wszyscy zainteresowani uznają, że współpraca w ramach projektu jest możliwa, rodzina jest umawiana na spotkanie z dyrektorem do spraw ekonomicznych. Spotkanie dotyczy podjęcia przez daną rodzinę materialnej współodpowiedzialności za rozwój placówki (placówek), do której będzie uczęszczało ich dziecko (dzieci). Wymiar zobowiązania zostaje ustalony indywidualnie w zależności od finansowych możliwości rodziny.

Etap V – Podpisanie dokumentów
Proces przyjęcia dziecka (dzieci), a de facto przyjęcia rodziny do placówki,  kończy się wraz z dopełnieniem wszelkich formalności pomiędzy rodziną a Fundacją oraz pomiędzy rodziną a placówką (placówkami).


Jak rozpocząć etap I? 
Należy wypełnić i przesłać (np.e-mailem) wniosek, który znajduje się poniżej, wskazując dziecko i placówkę, do której ma uczęszczać. Jeżeli wniosek dotyczy dwojga i więcej dzieci i będą one uczęszczać do wielu placówek, wnioski należy wypełnić dla każdego dziecka i wysłać na jeden z poniższych adresów e-mail lub skontaktować się z dyrektorem ds. rekrutacji i administracji, panią Agnieszką Haydukiewicz (tel. 508 524 728, agnieszka.haydukiewicz[at]krakow.sternik.edu.pl).

Przedszkole "Źródło"
Szkoła "Źródło"
Szkoła "Wierchy"

ul. Zygmuntowska 12a 
Kraków Azory
tel: 48 12 265 01 81 

e-mail:
przedszkole.zrodlo[at]krakow.sternik.edu.pl; 
szkola.zrodlo[at]krakow.sternik.edu.pl; 
szkola.wierchy[at]krakow.sternik.edu.pl

Ostatnio zmieniany piątek, 22 luty 2019 22:14

Pobierz załącznik:

Kalendarz

loader

Użytkownicy

Odwiedza nas 362 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie 
 

Napisz do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas na adres

przedszkole.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

szkola.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

lub skorzystaj z formularza kontaktowego w dziale kontakt.

Kontakt

"Źródło" Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik-Kraków

ul. Weissa 7, 31-339 Kraków Azory

 

Go to top