Zapraszamy na wieczór dla Mam w Źródle15 października, godz. 18:00.

A na wieczorze będzie dużo rozmów, śmiechu i relaksu.

Gościem specjalnym będzie - Agnieszka Stefaniuk - mama 7 dzieci, w Sterniku "od przedszkola do matury". Autorka poradnika "Jak to ogarnąć".

-miejsce spotkania: jadalnia szkół Wierchy i Źródło, ul. Radzikowskiego 52

-wykład na żywo stacjonarnie oraz przez zoom

- Po spotkaniu będzie możliwość zakupienia książki

ZAPISY: konferencje@ krakow.sternik.edu.pl

(Ograniczona ilość miejsc - wytyczne COVID-19)

 

 

NNW  dla naszych uczniów. E-mailowe przesyłanie zgłoszeń - do 30 września

Szanowni Rodzice, Fundacja STERNIK-Kraków umożliwia naszym uczniom skorzystanie z nieobowiązkowego ubezpieczenia od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Jednorazowa opłata za ubezpieczenie wyniesie ok 30 zł/dziecko. Ubezpieczycielem naszych placówek jest PZU. Ubezpieczenie obejmuje okres od 1 października 2020 do 30 września 2021 roku. Wszelkie informacje dotyczące ubezpieczenia dostępne są w sekretariacie placówki ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )
 
Zgłoszenia do ubezpieczenia przyjmujemy do 30 września.
 

Miło nam pochwalić się sukcesami sportowymi reprezentacji Szkoły "Źródło" na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej:

Sztafeta Dziewcząt 4X100 - II miejsce

Bieg na 600m:

Patrycja Szołtysik - I miejsce
Emilia Zamorska - VI miejsce

Bieg na 300m: Emilia Jakubowska - III miejsce

Bieg na 100m: Hanna Matoga - V miejsce

Pchnięcie kulą:
Irena Kapela - IV miejsce
Hanna Mirowska - VI miejsce

Skok w dal:
Zofia Komorowska - II miejsce
Alicja Idęć - V miejsce

Gratulujemy naszym uczennicom!

 

Zapraszamy wszystkich na Mszę Świętą z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/21, która odbędzie się 20 września o godzinie 16:00 w naszym parafialnym kościele na Azorach pw. Niepokalanego Poczęcia NMP. Jak co roku we wrześniu chcemy oddać i zawierzyć czas wspólnej pracy Panu Bogu.

Sekretariat szkoły w okresie wakacyjnym będzie nieczynny w dniach od 24 lipca do 16 sierpnia.

W sprawach pilnych można się kontaktować z sekretariatem:

- Przedszkola Źródło od 13 do 16 sierpnia (Magdalena Sadlik tel. 605 055 017, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Szkoły Wierchy od 3 do 16 sierpnia (Łukasz Smoła tel. 605 054 322, email: Łukasz.Smoł Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Drodzy Państwo, 

Wiemy, że nie wszystkim udało się uczestniczyć w wykładzie p. Janusza Wardaka. Nagranie właśnie zostało udostępnione, tak więc zapraszamy do odwiedzin.

Webinar o tematyce wakacyjnej, dla wszystkich, którzy zastanawiają się jak zaplanować wspólny wypoczynek, żeby przywieźć z niego nową energię oraz wyłącznie dobre wspomnienia i umocnione relacje. 

KLIK! po link

Drodzy Państwo, 
 
Trwa obecnie przenoszenie nagrań naszych czwartkowych wykładów na lepiej dostępną platformę, także w najbliższym czasie podczas próby odtworzenia nagrań z linków, podanych przez nas na stronach www placówek możecie napotkać problemy techniczne. Wkrótce jednak podamy nowe odnośniki do webinarów i nagrania ponownie będą dostępne.
 
Przepraszamy za niedogodności i prosimy o cierpliwość oraz wyrozumiałość.  

Drodzy Państwo to już ostatni webinar w tym roku szkolnym i nasze drugie spotkanie z Januszem Wardakiem.  Za pierwszym razem rozmawialiśmy o tym, "Czy jesteśmy skazani na chaos? Dlaczego warto wdrażać zasady domowe?", nagranie z tego spotkania można odtworzyć TUTAJ

Teraz serdecznie zapraszamy na webinar o tematyce wakacyjnej, który opowie o tym jak zaplanować wspólny wypoczynek, żeby przywieźć z niego nową energię oraz wyłącznie dobre wspomnienia i umocnione relacje. Wykład pt.: "Razem z latem czeka rzeka - Jak spędzić wakacje, żeby wszyscy byli zadowoleni" odbędzie się w czwartek 25 czerwca o 20:30. Podczas spotkania będzie także sesja pytań i odpowiedzi, można już myśleć nad pytaniami!

 

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń.  Aby otrzymać link z dostępem prosimy o zgłaszanie się na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Janusz Wardak - od 25 lat szczęśliwy mąż i ojciec dziesięciorga dzieci w wieku od 4 do 23 lat. Jeden z założycieli i prezes Stowarzyszenia Akademia Familijna. Autor wykładów, warsztatów i artykułów, poświęconych wychowaniu dzieci, miłości małżeńskiej i życiu rodzinnemu; stały gość audycji „Wychowywać, ale jak?” w Radiu Warszawa. Inicjator kampanii „Mniej ekranu, więcej rodziny”. Był wicedyrektorem szkoły dla chłopców „Żagle” Stowarzyszenia „Sternik” w Warszawie. Aktualnie jest niezależnym doradcą edukacyjnym. Członek Rady Rodziny przy ministerstwie rodziny. 

 

Drodzy Państwo 100% uczestników oceniło nasze ostatnie spotkanie na najwyższą ocenę w skali.

Tym bardziej zachęcamy do powracania do materiału. Webinar jest dostępny pod TYM LINKIEM.

Strona 1 z 12

Kalendarz

loader

Użytkownicy

Odwiedza nas 427 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie 
 

Napisz do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas na adres

przedszkole.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

szkola.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

lub skorzystaj z formularza kontaktowego w dziale kontakt.

Kontakt

"Źródło" Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik-Kraków

ul. Radzikowskiego 52, 31-305 Kraków-Azory

tel. 605 077 166

 

Go to top