Strona głównaRodziceFormacjaAktualnościKraków w Gdańsku - czyli Uczennice Źródła w gdańskiej Fregacie

Kraków w Gdańsku - czyli Uczennice Źródła w gdańskiej Fregacie

W pierwszych dniach czerwca dziewczynki z klasy V naszej szkoły uczestniczyły w projekcie kształtowania świadomości historycznej. W ramach tego projektu uczennice z gdańskiej Fregaty odwiedziły Kraków i następnie nastąpiła wymiana - krakowianki udały się w odwiedziny do Gdańska. Dziewczęta przez trzy dni zwiedzały Trójmiasto. Z dużym zaangażowaniem i energią badały starówkę Gdańska, poznawały historię Westerplatte, uczestniczyły w terenowej lekcji przyrody na Klifie Orłowskim w Gdyni i spacerowały w morskich falach w Sopocie. Serdecznie dziękujemy rodzinom, u których nocowały dziewczynki oraz uczennicom i nauczycielkom Fregaty.

Ostatnio zmieniany wtorek, 30 sierpień 2016 23:26