Strona głównaRodziceFormacjaAktualnościMiędzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny - gratulujemy naszym uczennicom!

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny - gratulujemy naszym uczennicom!

Do tegorocznej edycji konkursu w regionie krakowskim przystąpiło 26126 uczestników, reprezentujących 615 szkół. Wśród startujących wyłoniono: 37 laureatów, 316 uczniów z wynikiem bardzo dobrym oraz 2825 uczniów z wyróżnieniem. Dla naszych uczennic konkurs był świetną okazją do sprawdzenia swoich umiejętności z dziedziny matematyki, a także do stawienia czoła dużemu wyzwaniu i doskonalenia umiejętności radzenia sobie ze stresem. Wysokie wyniki w konkursie są szczególnym osiągnięciem, zwłaszcza, że "Kangur" jest konkursem o wysokim stopniu trudności, wymagającym od ucznia dużych umiejętności. Z dumą ogłaszamy, że nasze uczennice zdobyły aż 6 wyróżnień! Wśród wyróżnionych dziewczynek znalazły się (w kolejności alfabetycznej): Emilia Jakubowska, Julianna Jazownik, Irena Kapela,Teresa Król, Karolina Misiak, Maria Stąpor. Gratulujemy!

Ostatnio zmieniany piątek, 02 czerwiec 2017 15:33