Strona głównaRodziceFormacjaAktualnościSpotkanie z ks. Piotrem Prieto pt.: "Śpiewałem dla świętego" 16 stycznia - zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z serii "Wykłady Czwartkowe Fundacji Sternik-Kraków". 16 stycznia naszym gościem będzie kapelan naszej szkoły ks. Piotr Prieto. W wykładzie zatytułowanym "Śpiewałem dla świętego" przybliży nam postać założyciela Opus Dei św. Josemarii Escrivy, którego miał szczęście poznać osobiście. Święty Josemaria Escriva to kapłan, z którym warto żyć w przyjaźni na co dzień, bowiem w zwykłym i cierpliwym spełnianiu obowiązków każdego dnia widział drogę do świętości dla każdego chrześcijanina. Zwykł mawiać, że „wielka świętość” polega na codziennym wykonywaniu „małych obowiązków”. O wielkiej wytrwałości, a zarazem zwyczajności świętego, opowie naoczny świadek jego życia. Wyjątkowo wykład odbędzie się o godzinie 19:00! Zgłoszenia na wykład prosimy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Serdecznie zapraszamy!

Ostatnio zmieniany wtorek, 07 styczeń 2020 15:57