Strona głównaRodziceFormacjaAktualnościJak chwalić dziecko? Jak wyrażać krytykę? - zapraszamy na webinar 4 czerwca z Bogną Białecką

Czyli o tym jak budować pozytywny obraz samego siebie u dziecka Dowiemy się min.: -Czy zawsze mam mówić dziecku, co zrobiło źle. -Czy można przechwalić dziecko. -Jak mówić trudne rzeczy, aby nie spowodować traumy. -Jak wychować dziecko w prawdzie. Serdecznie zapraszamy na spotkanie online z Bogną Białecką 4 czerwca. Webinar zaczyna sie o godzinie 20:30. Aby wziąć udział wystarczy wysłać zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy Państwu link dostępowy. Serdecznie zapraszamy!

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 01 czerwiec 2020 14:05