Strona głównaRodziceFormacjaAktualności"Dorastanie to musi trochę potrwać" oraz sesja pytań i odpowiedzi z Dobrochną Lamą - zapraszamy 18 czerwca

Serdecznie zapraszamy na wykład online!

Spotkanie jest kontynuacją wcześniejszych webinarów z Dobrochną Lamą pt.: "Kształcić, wymagać czy podążać za?" a także "Horyzonty i granice. O wychowaniu do wolności." Można je odsłuchać na naszych stronach www. Podczas wykładu p. Dobrochna będzie odpowiadać na pytania związane z dorastaniem a także dotyczące wcześniejszych webinarów. Pytania będzie można zadawać tradycyjnie podczas wykładu lub wcześniej wysyłając je na adres:

Na pytania zadawane drogą emailową czekamy do 15 czerwca!

Aby otrzymać link z dostępem prosimy o zgłaszanie się na adres:

Kilka słów o naszym Gościu:

DOBROCHNA LAMA - Dyrektor ds. Kształcenia TDJ Foundation

Posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu programów edukacyjnych, które zdobywała jako nauczyciel, dyrektor szkoły, trener i konsultant dla kadr zarządzających i nauczycieli, w tym również dla placówek edukacyjnych za granicą. Przez wiele lat zawodowo była związana ze szkolnictwem publicznym oraz niepublicznym, w szczególności zakładając pierwsze placówki edukacyjne Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rodziny Sternik. Jest absolwentką studiów magisterskich na Sydney University w Australii oraz studiów podyplomowych na kierunku Pedagogika na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Aktualnie, wraz z TDJ Foundation prowadzi Instytut Edukacji Spersonalizowanej EDUCARE, zapewniającego wsparcie w zakresie kształcenia m.in. nauczycieli, kadr zarządzających oraz pozostałych pracowników oświatowych w Polsce.

Ostatnio zmieniany wtorek, 09 czerwiec 2020 13:22