Strona głównaRodziceFormacjaAktualnościChcesz nas poznać bliżej i zobaczyć naszą Szkołę?

Chcesz nas poznać bliżej i zobaczyć naszą Szkołę?

Interesuje Cię nasza Szkoła?

A może Szkoła Wierchy lub Przedszkole? Chcesz wiedzieć więcej? Porozmawiać z dyrektorem? Zobaczyć budynek? Nic prostszego. Umów się na spotkanie. Czekamy w każdy poniedziałek.

Spotkania w Przedszkolu Źródło zaczynają się o godzinie 16:30 i odbywają się w siedzibie przedszkola na ul. Zygmuntowskiej 12a.

Spotkania w Szkołach Wierchy oraz Źródło zaczynają się o godzinie 17:00 i odbywają się w siedzibie szkół na ul. Radzikowskiego 52.

Żeby wziąć udział wystarczy przesłać zgłoszenie w postaci emaila na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

W zgłoszeniu należy napisać, którą placówkę chcesz odwiedzić i wysłać maila najpóźniej go godziny 15:00 w czwartek poprzedzający poniedziałkowe spotkanie. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie zapisu.

Czekamy na zgłoszenia!

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 17 maj 2021 15:15