AKCJA DLA OCHRONKI

AKCJA DLA OCHRONKI

Dobro czynić – serdecznie zapraszamy nasze sternikowe rodziny do włączenia się w akcję przygotowania spersonalizowanych paczek dla dzieci z ochronki w Piekarach Śląskich. Już niedługo przecież obchodzić będziemy wspomnienie św. Mikołaja. Wszelkie wskazówki w udostępnionym poście. W czynieniu dobra BĄDŹMY RAZEM!

🧑‍🎄 Tradycyjnie jak co roku, ruszamy z akcją pomocy dla Ochronki w Piekarach Śląskich.

W związku z ostatnimi przykrymi wydarzeniami (budynek Ochronki został w połowie spalony pod koniec września) w tym roku wspólnie z Siostrą ustaliliśmy, że zmienimy formę naszej corocznej akcji.

🎁 W tym roku chcielibyśmy zorganizować dedykowane paczki dla podopiecznych Ochronki, które będą odpowiedzią na napisane przez nich listy.

W kolejnym poście na FB opublikujemy wspomniane wyżej listy do Mikołaja ✉️ Każda chętna do pomocy rodzina wybiera jeden spośród wszystkich listów i przygotowuje imienną paczkę dla wybranej osoby.

➡️ List wybieramy dodając komentarz pod kolejnym postem z listami. W komentarzu prosimy podać nazwisko rodziny oraz numer listu, który wybraliście. Przed jego wyborem sprawdźcie w komentarzach czy wybrany list nie został już zarezerwowany! W takiej sytuacji prosimy o wybór innego listu, aby każdy z podopieczny mógł cieszyć się paczką od św. Mikołaja.

Cała akcja na celu zaangażowanie całej rodziny 👨🏻‍👩🏻‍👧🏻‍👦🏻 w zakup prezentu. Istnieje możliwość bezpośredniego wręczenia paczki podopiecznym, gdyż i w tym roku będzie organizowany wyjazd do Ochronki dla chętnych.

Nie przestajemy zbierać również darów dla Ochronki, np. żywność długoterminową, ubrania itp. Przydaje się wszystko. Dary można składać przez cały rok do Państwa Szoltysik.

Kto jest chętny do udziału w akcji? Zapraszamy do lajkowania i udostępniania – dzieciaki czekają ❤️