POŻEGNANIE 8 KLASY

Przychodzi taki moment, kiedy trzeba ruszyć w nieznane… Zanim jednak to nastąpi warto zatrzymać się na chwile i pożegnać to czego byliśmy częścią przez wiele lat a co bez wątpienia miało ogromny wpływ na to kim się staliśmy.

Pożegnanie ósmej klasy dziewcząt, bo o tym mowa, odbyło się uroczyście ale i też bardzo rodzinnie. Z tej okazji uczennice przygotowały dla swoich nauczycieli i rodziców przedstawienie pt. „Sąsiedzi”. (Młodsze koleżanki również, miały szansę je obejrzeć w ostatnim dniu szkoły, na oficjalnej uroczystości zakończenia roku szkolnego).

Nie zabrakło oczywiście podziękowań dla wychowawczyni i nauczycieli. Miłym zaskoczeniem była piosenka w wykonaniu Pani Marty, wychowawczyni klasy 8, którą zadedykowała swoim uczennicom. Na zakończenie odbył się bardzo wzruszający polonez ojców z córkami – tegorocznymi absolwentkami.

Życzymy wszystkim uczennicom klasy 8, które zakończyły już edukację w naszej szkole „Źródło”, aby z odwagą, determinacją i pasją rozwijały swoje talenty i umiejętności, a także swoją osobowość na kolejnym etapie edukacji. Powodzenia!