Strona głównaRodziceFormacjaAktualnościUczennice Źródła laureatkami 10 Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik!

Uczennice Źródła laureatkami 10 Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik!

Miłośnicy przyrody! Z radością informujemy o wynikach X Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik, do którego z naszej szkoły przystąpiło 75 dziewcząt. Cztery z nich uzyskały maksymalną liczbę punktów, zdobywając tym samym nagrodę główną. Za bardzo wysokie wyniki nagrody powędrują również do szóstki reprezentantek naszej szkoły. Z kolei wyróżnieniem może pochwalić się 25-osobowa grupa uczennic Źródła. Wszystkim przyrodniczkom serdecznie gratulujemy!

Kalendarz

loader

Użytkownicy

Odwiedza nas 170 gości oraz 0 użytkowników.

 
 

Napisz do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas na adres

przedszkole.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

szkola.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

lub skorzystaj z formularza kontaktowego w dziale kontakt.

Kontakt

"Źródło" Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik-Kraków

ul. Radzikowskiego 52, 31-305 Kraków-Azory

tel. 605 077 166

 

Go to top