RODZINNY PIKNIK SPORTOWY JUŻ ZA NAMI…

RODZINNY PIKNIK SPORTOWY JUŻ ZA NAMI…

W sobotę 25 maja odbył się długo wyczekiwany Rodzinny Piknik Sportowy naszej sternikowej społeczności. Tak jak było zapowiedziane, na przybyłych czekały niezliczone atrakcje: konkurencje dla najmłodszych, mecze piłki nożnej i siatkowej kadry nauczycielskiej, rodziców i uczniów (nawet uczniów absolwentów), mini disco i rozgrywki w palanta.

Nie zabrakło stoisk przygotowanych przez naszych uczniów z ciastami, naleśnikami, goframi, lemoniadą, kiełbaskami, świeżo prażonym popcornem i innymi smakołykami. Na stoiskach kreatywnych można było szydełkować, przeprowadzać mini doświadczenia, zmierzyć się z mistrzem kostki Rubika, a nawet spróbować swoich sił przy kole garncarskim. W trakcie trwania pikniku chętni mogli zaopatrzyć się w ciekawe książki, piękną ceramikę i przepyszną kawę. Organizatorzy zadbali także o niespodziankę – specjalne przedstawienie przygotowane przez rodziców dla dzieci!

Można byłoby tak wymieniać w nieskończoność co ciekawego wydarzyło się podczas pikniku… ale najważniejsze co zyskaliśmy dzięki temu spotkaniu jest niemierzalne. Jeszcze bardziej wzmocniliśmy nasze relacje, rozpoczęliśmy nowe znajomości, a przede wszystkim dostrzegliśmy ilu dobrych ludzi nas otacza oraz że możemy na siebie liczyć i wzajemnie się inspirować w tworzeniu dobrego środowiska do wzrastania dla naszych dzieci.  

To wydarzenie niewątpliwie nie odbyłoby się bez zaangażowania grupy wyjątkowych ludzi – rodziców naszych uczniów, którzy tworzą STOWARZYSZENIE RODZICE DLA FUNDACJI STERNIK KRAKÓW.

O Stowarzyszeniu można przeczytać więcej tutaj: https://rodzicedlasternika.pl/

Zapraszamy również do obejrzenia, krótkiej relacji z pikniku dostępnej na naszym Facebook’owym profilu: https://www.facebook.com/reel/823043089285031